Ubytování v Plano

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Plano. Najděte si jeden z apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Plano, kde najdeme města Kaštel Lukšić, Kaštel Stari, Kaštel Kambelovac, Kaštel Štafilić a Kaštel Novi.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Three-Bedroom Holiday Home in Plano StarStarStarStar

Foto: Three-Bedroom Holiday Home in Plano
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Situated in Plano, Three-Bedroom Holiday Home in Plano features a private pool. Free WiFi is provided. The holiday home comes with a TV and a living room. The kitchen is fitted with a dishwasher. The holiday home offers an outdoor pool.


3. Holiday home Plano 41 StarStarStarStar

Foto: Holiday home Plano 41
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Set in Plano, Holiday home Plano 41 provides accommodation with a private pool and private parking. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. The holiday home is equipped with a TV and 2 bedrooms.

Pokoje

Rekreační dům se 2 ložnicemi
osob103 - 189 EUR za noc

4. Holiday Home Kastel Stafilic - 01 StarStarStarStar

Foto: Holiday Home Kastel Stafilic - 01
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Plano, Holiday Home Kastel Stafilic - 01 provides accommodation with a private pool, free WiFi and private parking. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home has a TV and a living room.

Pokoje

Rekreační dům se 4 ložnicemi
osob83 - 154 EUR za noc

5. Holiday Home Plano with a Fireplace 08 StarStarStarStar

Foto: Holiday Home Plano with a Fireplace 08
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Plano, Holiday Home Plano with a Fireplace 08 offers accommodation with a private pool and free WiFi. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home is fitted with a TV, 3 bedrooms and a living room.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: