Ubytování v Plano

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Plano. Najděte si jeden z apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Plano, kde najdeme města Kaštel Novi, Kaštel Štafilić, Kaštel Stari, Kaštel Kambelovac a Kaštel Lukšić.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Three-Bedroom Holiday Home in Plano StarStarStar

Foto: Three-Bedroom Holiday Home in Plano
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Three-Bedroom Holiday Home in Plano is set in Plano. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The 3-bedroom holiday home is fitted with a living room with TV, and a fully equipped kitchen with fridge.


2. Holiday Home Duje StarStarStar

Foto: Holiday Home Duje
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Situated in Prgomet, Holiday Home Duje offers accommodation with a private pool. This property offers access to a terrace. The holiday home is fitted with 3 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher. A TV with satellite channels is available.


3. Holiday Home Plano with Fireplace I StarStarStar

Foto: Holiday Home Plano with Fireplace I
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Plano with Fireplace I is located in Plano. Complimentary WiFi is featured. This holiday home has 2 bedrooms, a TV, and a kitchen with a microwave. The holiday home offers an outdoor pool.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: